دی ۱۲, ۱۳۹۷ مدیر سایت

راه های مراقب و نگهداری از فرش

راه های مراقب و نگهداری از فرش – مراقبت از فرش همواره طول عمر فرش شما را افزایش می دهد. نگهداری و مراقبت از فرش خود دارای اصولی است که با رعایت آنها به سادگی می توانید سلامت فرش خود را تضمین کنید.

راه های مراقب و نگهداری از فرش

راه های مراقب و نگهداری از فرش

جارو زدن فرش

جارو همواره به عنوان بهترین وسیله از زمان قدیم برای نظافت فرش استفاده می شود و با قاطعیت می توان گفت که بهترین وسیله برای مراقبت از فرش است.
جارو زدن فرش با برس های دوار یک پیشنهاد عالی بشمار می رود چرا که پرزهای فرش را پراکنده کرده و از بین بردن ذرات را ساده تر می کند. البته باید در نظر داشته باشید این نوع برس برای فرش های پشمی پیشنهاد نمی شود. برای فرش های پشمی میتوانید از جاروبرقی با برس های قابل تنظیم استفاده کنید.
در هنگام جارو زدن فرش با تغییر جهت جارو می توانید از، از بین رفتن بافت فرش و پرز شدن فرش جلوگیری کنید. راه های مراقب و نگهداری از فرش را با ما به سادگی انجام دهید تا سلامت فرش شما تضمین شود.

شستشوی فرش

شستشوی فرش به صورت استاندارد و اصولی نیز یکی از ارکان اصلی حفظ سلامت فرش شما می باشد و در صورتی که به درستی انجام نشود منجر به صدمه رسیدن به فرش شما می شود.
در ابتدا فرش را پهت و کرده و سطح فرش را خیس کنید. بعد از گذشت دقایقی و خیس شدن کامل فرش با استفاده از آب ولرم و شامپوی فرش محلولی درست کرده و همراه با اسفنج سطح فرش را بشویید. پس از اتمام شستشو از پاک شدن کامل مایع شوینده از فرش مطمئن شوید. در مرحله بعد فرش را به صورت شیبدار قراردهید تا آب فرش به صورت کامل خارج شود. سپس فرش را پهن یا آویزان کنید و از تا زدن فرش به شدت خودداری کنید.

همچنین در صورتی که امکان شستشوی فرش را ندارید کافیست با ما تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن فرش شما با رعایت استاندارد ها شسته شده و تحویل شما گردد. قالیشویی پاشا ارائه دهنده انواع راه های مراقب و نگهداری از فرش

لکه زدایی فرش

لک شدن فرش ممکن است در اثر اتفاقات مخلفی رخ دهد که در طولانی مدت و در صورت برطرف نشدن منجر به صدمه دیدن ریشه های فرش می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با قالیشویی پاشا تهران تماس بگیرید.

, , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری 55666664