مرداد ۳۰, ۱۴۰۰ مدیر سایت

تاثیر مبل شویی و افزایش طول عمر مبلمان

با بالا رفتن هزینه های خرید و تعویض سرویس مبلمان، بهتر است با نگهداری و حفظ تمیزی مبل ها هم به اقتصاد خانواده کمک کنیم و هم طول عمر آنها را بالاتر ببریم. مبل شویی می تواند این اهداف را تا حدودی برای ما پیاده کند. اما بد نیست بدانید که فقط تمیزی و شستشوی مبل ها نیست که می تواند کیفیت مبل ها را حفظ کند، بلکه انجام یک سری کارهای دیگر هم در این میان ضروری است.

تاثیر نور خورشید بر مبلمان

تاثیر نور خورشید بر مبلمان

نور خورشید چه تاثیری می تواند بر روی مبلمان بگذارد؟

علاوه بر گرد و خاک و ریختن نوشیدنی های مختلف بر روی مبل و ایجاد لکه و کثیفی حاصل از نشست و برخاست، نور خورشید هم می تواند روی پارچه رومبلی اثرگذار باشد.

شما به راحتی می توانید تاثیر نور آفتاب را بر روی فرش و یا پرده و یا لباس ببینید. همین تاثیر را باید بر روی پارچه رومبلی هم در نظر داشته باشید. نور آفتاب به مرور زمان رنگ و روی پارچه را از بین خواهد برد و کیفیت اولیه آن را کمتر خواهد کرد. حال سوال اینجاست که چه کنیم تا این تاثیر کمتر شود؟

شما می توانید با پهن کردن ملحفه و یا پوشاندن کاور مبل، آنها را از تابش مستقیم آفتاب دور نگه دارید. همچنین اگر می توانید دکوراسیون اتاق خود را به نحوی بچینید که نور آفتاب به شکل مستقیم بر روی مبل‌ها نیفتد و یا حداکثر نور آفتاب به شکل ملایم بر روی مبل بیفتد و یا همه مبل ها به یک اندازه در معرض نور خورشید باشند و حالت دو رنگ پیدا نکنند.

سعی کنید در ساعاتی از روز که تابش نور خورشید به شکل حداکثری است، پرده یا کرکره ها را بکشید. نور خورشید علاوه بر تاثیرگذاری بر روی پارچه مبل می تواند بر روی قسمت های چوبی مبل هم اثر منفی بگذارد. نور خورشید علاوه بر دارا بودن امواج نورانی، حرارت هم دارد و همانطور که در جریان هستید، حرارت و گرما هم می تواند چوب را به مرور از بین ببرد.

مبل شویی تهران | راه های ارتباط با ما

۸۸۲۱۷۱۶۲

شمال تهران

۶۶۰۸۰۱۹۲

غرب تهران

۵۵۶۶۶۶۶۴

جنوب تهران

۰۹۱۲۸۳۵۴۲۸۱

سراسر تهران

مبل شویی مبل های آسیب دیده از نور خورشید

مبل شویی این نوع از مبل ها هم با انواع دیگر تفاوت چندانی ندارد اما بهتر است در رابطه با مبل هایی که کیفیت رنگ‌شان کاهش یافته است، از شوینده های با قدرت ملایم تر استفاده شود. شوینده های خیلی قوی می تواند تاروپود و رنگ پارچه را تا حدودی دچار افت کیفیت کند.

یک شرکت مبل شویی خوب باید شرایطی را فراهم آورد که در منزل به طور کامل و با پیشرفته ترین امکانات شستشوی مبلها صورت بگیرد. معمولا این شرکت ها برای نظافت مبل از دستگاههای مکانیزه استفاده می کنند که در سریعترین زمان و با کمترین انرژی مصرفی می توانند مبل ها را مثل روز اول تمیز و براق نمایند و همچنین از شوینده های مخصوص این کار هم استفاده می کنند.

تاثیر نور خورشید بر مبلمان

تاثیر نور خورشید بر مبلمان

مبل شویی پاشا

شرکت پاشا در ۲۰ سال گذشته توانسته است در صنعت قالیشویی و مبل شویی حرف هایی برای گفتن داشته باشد و رضایت همشهریان تهرانی خود را از همه جهات کسب نماید.

این شرکت در همه نقاط تهران، خدمت رسانی می کند و در تمام زمینه ها (قالیشویی، شستشوی تخصصی مبلمان، تعمیرات و بازسازی فرشها) فعالیت دارد. علاوه بر اینها، اگر قصد شستن موکت و خوشخواب را دارید، می توانید روی خدمات شرکت پاشا حساب باز کنید.

وقتی با این شرکت تماس می گیرید، ابتدا مشاوران و کارشناسان شرکت به شکل تلفنی با شما در رابطه با نوع سفارشی که دارید، صحبت کرده و در صورت موافقت شما در ارتباط با هزینه ها در سریعترین زمان به محل کار یا منزل شما مراجعه می کنند و با بهترین کیفیت مبلمان شما را شستشو خواهند داد.

شاید به نظر شما مبل شویی از آن دست کارهایی باشد که انجام آن کار چندان مشکلی نیست اما با توجه به تفاوت در نوع پارچه به کار برده شده در مبل ها و همچنین حفظ کیفیت فوم و زیرسازی مبل، حتما باید با فرچه و شوینده مخصوص این کار صورت بگیرد.

باید شستشو به نحوی باشد که رطوبت بیش از حد وارد مبل نشود و اگر لکه چای یا قهوه و کاکائو بر روی آن وجود دارد، با کمک مواد خاص از بین برود.

برای ارتباط با شرکت پاشا می توانید با توجه به منطقه ای که در آن ساکن هستید، با شماره تلفن های ویژه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری 55666664