مرداد ۳۰, ۱۴۰۰ مدیر سایت

قیمت مبل شویی تهران

مبل شویی و قیمت مبل شویی در تهران

در اکثر خانه ها که وارد شویم، وجود مبلمان و میز و صندلی ناهارخوری به چشم میخورد. همانطور که مبلمان راحتی برای زندگی را به همراه می آورد اما باید به نظافت آنها هم توجه کرد. شستن مبل ها کار آسانی نیست و ریزه کاری های خاص خود را دارد. بهتر است اگر قصد مبل شویی را دارید، کار را به شرکت های متخصص این حوزه بسپارید.
شما می توانید مبلمان خود را به شرکت پاشا بسپارید. نه فقط مبلمان که می توانید موکت و فرشهای خود را هم برای شستشو به این شرکت بسپارید.

قیمت مبل شویی تهران

مبل شویی در شرکت پاشا

اگر مبل شویی توسط شرکت پاشا برای شما صورت بگیرد، می توانید کیفیت بالای شستشو در کنار قیمت های مناسب این شرکت را تجربه کنید.

این شرکت با کمک کادر مجربی که در اختیار دارد، می تواند با تکنولوژی جدید و دستگاههای به روزی که در اختیار دارد، خشکشویی مبل های شما را با دقت بسیار زیاد انجام دهد. خشکشویی مبلمان یعنی اینکه بدون ریختن آب بر روی مبل، و فقط با کمک دستگاه مخصوص رادکتور و فرچه های مخصوص شستشوی مبل به همراه شامپوهای مخصوص مبلمان شویی، عمل نظافت مبل انجام بگیرد.

البته کارکنان این مجموعه برای نظافت هر نوع پارچه رومبلی، دستورالعمل مخصوص به همان پارچه را در پیش می گیرند تا کمترین آسیبی به پارچه مبلمان وارد نشود. علاوه بر توجه به جنس پارچه مبل، توجه به حفظ حالت و شکل فوم های به کار رفته در مبل هم در دستور کار کارکنان شرکت پاشا  است.

مبل شویی تهران | راه های ارتباط با ما

۸۸۲۱۷۱۶۲

شمال تهران

۶۶۰۸۰۱۹۲

غرب تهران

۵۵۶۶۶۶۶۴

جنوب تهران

۰۹۱۲۸۳۵۴۲۸۱

سراسر تهران

قیمت مبل شویی

اگر ساکن تهران هستید، می توانید با یک تماس تلفنی و یا استفاده از خدمات آنلاین شرکت پاشا، برای شستشوی مبلمان خود اقدام نمایید. شرکت پاشا برای ساکنین هر منطقه از تهران، آماده خدمت رسانی است. چه در شمال و جنوب و چه در غرب و شرق تهران، می توانید با تلفن های تماس مخصوصی که در سایت شرکت پاشا ذکر شده است، تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناسان ما به منزل یا محل کار شما مراجعه کنند. ما در این قسمت، هزینه های مبل شویی را برای شما بازگو می کنیم.

شستشوی مبلمان ۷ نفره ۲۸۰.۰۰۰ تومان

شستشوی مبلمان ۹ نفره ۳۶۰.۰۰۰ تومان

تشکچه و کوسن انواع مبلمان دونه ای ۱۰.۰۰۰ تومان

خشکشویی فرش ماشینی متری ۱۵.۰۰۰ تومان

صندلی ناهار خوری دونه ای ۲۰.۰۰۰ تومان

خشکشویی فرش دستبافت متری ۲۵.۰۰۰ تومان

خشکشویی خوشخواب ۲ نفره ۲۰۰.۰۰۰ تومان

خشکشویی خوشخواب تک نفره ۱۲۰.۰۰۰ تومان

خشکشویی تاتامی و موکت متری ۱۵.۰۰۰ تومان

خشکشویی مبل تختخواب شو نفری ۸۰.۰۰۰ تومان

قیمت مبل شویی تهران

چرا باید مبل شویی انجام داد؟

امروزه نشست و برخاست ها از روی زمین به روی مبل ها انتقال پیدا کرده است و به همین دلیل استفاده از مبلمان دیگر از حالت تشریفاتی و فقط برای مصارف خاص مثل مهمانی ها، خارج شده و از آنها روزانه استفاده می شود.

استفاده روزانه از مبلمان هم مثل هر وسیله دیگری آنها را کثیف می کند و ناگزیر باید مبل ها را زود به زود تمیز کرد و شستشو داد. توجه به تمیزی مبلمان در خانه علاوه بر اینکه سبب حفظ زیبایی و کیفیت پارچه مبل و افزایش عمر آن می شود، مانع از انتقال میکروب و آلودگی هم خواهد شد. گردوغبار و خاک می تواند عمر پارچه مبل را کم کند و به همین دلیل است که باید هفتگی به کشیدن جاروبرقی بر روی مبل اقدام شود. حتی گاهی اوقات ممکن است بعضی حشرات ریز هم در گوشه و کنج مبلمان تخم ریزی کنند و دردسر درست شود.

 علاوه بر پارچه و تشکچه مبل، قسمت های چوبی مبل هم با نظافت و تمیزکاری و در مواقعی جلا دادن، از کاهش عمرشان جلوگیری می شود.

در کنار همه این موارد، اگر شما به نظافت و شستشوی مبلمان خود توجه کافی نمایید، از هزینه کردن های بعدی هم به نوعی جلوگیری به عمل خواهید آورد. در حقیقت با بهتر شدن رنگ و روی مبل تان و حفظ زیبایی آن دیگر لازم نیست بابت این مسائل مجبور به تعویض مبل های خود شوید.

قیمت مبل شویی تهران

سخن نهایی

در نظر داشته باشید که مبل شویی کاری کاملا تخصصی است. برای همه شستن مبل ها نمی توان یک نسخه پیچید! حتی مبلمان شما اگر از جنس چرم هم باشد نیاز به لکه گیری و نظافت دارد که در این مورد خاص، توجه به تخصص ضروری تر هم خواهد شد. شرکت پاشا می تواند در انواع مبل شویی یاریگر شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری 55666664