آبان ۴, ۱۴۰۰ مدیر سایت

تمیز کردن مبل چرمی در خانه

مبلمان به عنوان بخش مهمی از دکوراسیون منزل همواره باید تمیز و درخشان باشند. اما از طرف دیگر به علت استفاده مداوم در معرض لکه و انواع آلودگی ها هستند. در صورتی که مبلمان شما از نوع چرمی باشد، لازم است از روش های مناسبی برای شستشو و تمیز کردن آن استفاده نمایید. مبل شویی تهران با داشتن سابقه طولانی در این امر، قادر است انواع مبلمان از جمله مبل چرمی را با کیفیت بالا و بدون هیچ گونه آسیب مورد شستشو و خشکشویی قرار دهد.

۵روش مختلف برای نظافت و شستشوی مبل چرمی

در تمیز کردن مبل چرمی باید دقت داشته باشید که به رنگ و روکش آن آسیبی وارد نشود و در عین حال نیز تمیز و درخشنده شود. در ادامه به بررسی  ۵ روش مختلف برای نظافت و شستشوی مبل چرمی می پردازیم.

تمیز کردن مبل چرمی در خانه

تمیز کردن مبل چرمی در خانه

تمیز کردن مبل چرمی با استفاده از جاروبرقی

یکی از ساده ترین روش های تمیز نمودن مبل چرمی استفاده از جاروبرقی است که ابتدا به آرامی تمام قسمت های مبل را جارو بکشید و سپس با استفاده از یک دستمال میکروفایبر، مبل را گردگیری نمایید.

استفاده از محلول آب و سرکه

با استفاده از ترکیب مساوی آب و سرکه می توان یک محلول تمیزکننده طبیعی برای تمیز کردن مبل چرمی تهیه نمود. سپس دستمال را با محلول فوق کمی مرطوب نمایید و از قسمت بالا به پایین روی مبل چرمی بکشید، البته دقت نمایید که لازم نیست مبل را کاملا خیس کنید. در پایان کار نیز با استفاده از یک دستمال خشک، رطوبت مبل را بگیرید.

 

 

مبل شویی تهران | راه های ارتباط با ما

۸۸۲۱۷۱۶۲

شمال تهران

۶۶۰۸۰۱۹۲

غرب تهران

۵۵۶۶۶۶۶۴

جنوب تهران

۰۹۱۲۸۳۵۴۲۸۱

سراسر تهران

پاک کردن لکه های مختلف

شاید دلیل اینکه به دنبال روش مناسبی برای شستشوی مبل چرمی هستید، پاک کردن لکه های مختلف ایجاد شده روی مبل است. روش پاک کردن لکه بستگی به نوع لکه دارد. در ادامه به شرح برخی از این روش ها می پردازیم:

  • تمیز نمودن لکه چربی از روی مبل چرمی

برای تمیز نمودن لکه های مختلف چربی، می توانید از محلول های مناسب پاک کردن آن استفاده نمایید. در خدمات مبل شویی تهران از بهترین محلول های از بین برنده چربی استفاده می شود. همچنین می توانید مقداری جوش شیرین نیز روی لکه ها بریزید و پس از ساعاتی آن را پاک نمایید.

  • تمیز نمودن لکه جوهر از روی مبل چرمی

برای از بین بردن لکه جوهر، کافی است پنبه آغشته به الکل را روی لکه بکشید و سپس آن را خشک نمایید.

تمیز کردن مبل چرمی در خانه

تمیز کردن مبل چرمی در خانه

استفاده از محلول سرکه سفید و لیمو

شما می توانید با استفاده از ترکیب سرکه سفید و لیمو، محلول طبیعی و پاک کننده موثر جهت تمیز نمودن مبل چرمی تهیه نمایید. کافی است که ۱۵ قطره آب لیمو ترش را با دو لیوان سرکه ترکیب کنید و با استفاده از دستمال، مبل را تمیز و درخشنده نمایید.

استفاده از بخارشو

استفاده از بخارشو نیز روش مناسبی جهت تمیز نمودن مبل چرمی است، بدون آنکه به رنگ و روکش مبل آسیبی برسد. در خدمات مبل شویی تهران نیز با استفاده از وسایل پیشرفته و مجهز مبل های چرمی را به دقت مورد شستشو و نظافت قرار می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری 55666664