آبان ۱, ۱۴۰۰ مدیر سایت

تمیز کردن مبل پارچه ای با بخارشو

مبلمان به عنوان بخش مهمی از دکوراسیون منزل، لازم است همیشه تمیز و سالم باشند. اما نشستن و استفاده مکرر از این وسایل، باعث شده است که همواره در معرض آلودگی و ریختن انواع مایعات و غذاها باشند. شما می توانید با استفاده از خدمات مبل شویی تهران، از کیفیت نظافت و خشکشویی مبلمان خود مطمئن باشید. در این مقاله به نحوه تمیز کردن مبل پارچه ای با بخارشو می پردازیم تا بیشتر با روند صحیح نظافت چنین مبلمانی آشنا گردید.

تمیز کردن مبل پارچه ای با بخارشو

تمیز کردن مبل پارچه ای با بخارشو

بخارشو وسیله ای مناسب جهت تمیز کردن مبل پارچه ای

شستشو و تمیز نمودن مبلمانی که جنس آن از پارچه می باشد، یکی از چالش های مهم خانواده ها می باشد. به خصوص هنگامی که تعدادی اعضای خانواده و فرزندان کوچک، زیاد باشد، کثیف شدن مبلمان امری ناگزیر است. بخارشوهای خانگی از لوازم بسیار کاربردی و مناسب جهت تمیز کردن مبل پارچه ای می باشند. به وسیله بخارشو و بدون  بکار بردن مواد شیمیایی می توان به راحتی مبلمان را تمیز نمود. بخار داغ حاصل از این دستگاه تمام لکه ها و آلودگی های سطح مبل را از بین برده و همانند روز اول تمیز و درخشنده می کند.

 

مبل شویی تهران | راه های ارتباط با ما

۸۸۲۱۷۱۶۲

شمال تهران

۶۶۰۸۰۱۹۲

غرب تهران

۵۵۶۶۶۶۶۴

جنوب تهران

۰۹۱۲۸۳۵۴۲۸۱

سراسر تهران

طریقه استفاده از بخارشو

در خدمات مبل شویی تهران خشکشویی و تمیز کردن مبل پارچه ای با استفاده از دستگاه های بخارشوی صنعتی و بزرگ انجام می شود و نتیجه کار در مقایسه با استفاده از بخارشوی خانگی، طبیعتا تمیز تر و درخشان تر خواهد بود. در صورتی که در منزل بخارشوی خانگی دارید لازم است طریقه صحیح استفاده از بخارشو را جهت تمیز کردن مبل پارچه ای بدانید تا در صورت آلودگی سریعا وارد عمل شوید.

  • ابتدا هرگونه گرد و غبار روی مبلمان را با استفاده از جارو برقی به دقت تمیز نمایید. این امر به نظافت بهتر مبل کمک می نماید و در صورت انجام ندادن این کار، مبلمان ممکن است در هنگام استفاده از بخارشو دچار لکه و آلودگی بیشتر گردد.
  • بهتر است لکه های سرسخت را ابتدا با استفاده از شوینده مناسب و یا حلال های طبیعی با استفاده از یک اسفنج مرطوب به آرامی تمیز نمایید. البته سایر لکه هایی نظیر ریختن غذا و مایعات، هنگام استفاده از بخارشو به راحتی تمیز خواهند شد.
تمیز کردن مبل پارچه ای با بخارشو

تمیز کردن مبل پارچه ای با بخارشو

  • دستگاه بخارشو را با توجه به مدل آن آماده نمایید، ابتدا محفظه را با مقدار مناسبی آب گرم و شوینده مناسب پر نمایید. البته دقت نمایید که مخزن را پر آب نکنید. سپس دستگاه را روشن نمایید و کمی صبر کنید تا گرم شود. بهتر است در ابتدای کار، بخار اولیه را روی پارچه ای آزاد نمایید و سپس بخارشو را روی مبل استفاده نمایید.
  • بعد از اینکه ناحیه کوچکی از مبل را با استفاده از بخارشو تمیز کردید، چند دقیقه ای زمان بدهید تا خشک شود. چنانچه از روند نظافت و تاثیر آن راضی بودید، تمیز کردن مبل پارچه ای با بخارشو را ادامه دهید.
  • بعد از اتمام کار لازم است پنجره های منزل را باز نمایید تا مبلمان کاملا خشک شوند و اثری از رطوبت بر آن باقی نماند.

در صورتی که قصد دارید مبلمان منزل را برای نظافت و خشکشویی به مبل شویی تهران بسپارید، می توانید از خدمات آنلاین قالیشویی پاشا استفاده نمایید. این قالیشویی بعد از ثبت درخواست شما در کوتاه ترین زمان ممکن کلیه مبلمان منزل شما را با کیفیت و دقت بالا مورد خشکشویی و نظافت قرار می دهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری 55666664