بهمن ۹, ۱۴۰۰ مدیر سایت

مبل شوی

مبل شویی یکی از روش های نوین برای شست و شو مبلمان می باشد که به کیفیت پارچه و اسکلت مبلمان هیچ گونه آسیبی وارد نمی کند و به واسطه همین ویژگی های توانسته مورد توجه و استقبال عده زیادی از افراد قرار گیرد.

برای مبل شویی مبلمان به صورت تضمینی از نظر کیفیت، در ادامه این مبحث با ما همراه باشید تا با بهترین شرکت شست و شو مبلمان آشنا گردید.

همانطور که می دانید پاکیزگی مبلمان از اهمیت ویژه ای برای تمامی افراد برخوردار می باشد، مبل شویی یکی از روش هایی است که در طی چند سال اخیر در بین افراد مرسوم شده است.

مبل شویی چیست: به سرویسی گفته می شود که توسط کارشناسان با استفاده از دستگاه های مخصوص تمامی آلودگی ها و کثیفی های مبل تمیز می شود.

البته این باور در بین برخی از افراد است که مبل شویی به پارچه و کیفیت مبل آسیب وارد می نماید، اما باید عرض کنیم که این باور کاملا اشتباه است، در ادامه این مبحث با ما همراه باشید تا در این خصوص بیشتر اطلاعات کسب نمایید.

 

آسیب های مبل شویی

آسیب های مبل شویی

آیا مبل شویی به مبلمان آسیب می رساند؟

  • در شست و شو مبلمان ابتدا مواد شوینده به وسیله اسفنج مناسب روی پارچه مبل پخش می شوند و به بافت پارچه نفوذ پیدا می کنند.
  • سپس با استفاده دستگاه مخصوص، پارچه مبلمان به همراه مواد شوینده به صورت کامل شسته می شود.
  • پس از اینکه آب و مواد شوینده به بفت مبلمان نفوذ کردند مرحله آبگیری انجام می گیرد.
  • آبگیری به وسیله دستگاه مخصوص صورت می گیرد که دارای قدرت مکش بالا است و هیچ گونه آب یا ماده شوینده ای را در بافت پارچه باقی نمی گذارد.
  • پس از اتمام مراحل نام برده شده، مرحله خشک کردن باید با استفاده از دستگاه بخارشوی صورت گیرد و پارچه مبلمان خشک شود.

مبل شویی تهران | راه های ارتباط با ما

۸۸۲۱۷۱۶۲

شمال تهران

۶۶۰۸۰۱۹۲

غرب تهران

۵۵۶۶۶۶۶۴

جنوب تهران

۰۹۱۲۸۳۵۴۲۸۱

سراسر تهران

توجه فرمایید که استفاده از دستگاه ها هیچ گونه آسیبی به مبلمان نمی زند، البته شرکتی که برای مبل شویی انتخاب می کنید در این امر نقش بسیار پر رنگی دارد، از همین جهت باید شرکتی را که دارای مجوز است برای مبل شویی انتخاب کنید.

لازم به یادآوری است که مبل شویی شامل تمامی مبلمان از جمله مبلمان راحتی، مبلمان سلطنتی، مبلمان کلاسیک و… می شود و تمامی آلودگی های مبلمان را از بین می برد.

هزینه مبل شویی:

از آنجایی که بهداشت و پاکیزگی مبلمان اهمیت فراوانی دارد و کیفیت عالی مبل شویی با استفاده از دستگاه مخصوص در بهداشت مبلمان، همواره با افزایش استقبال از این روش مدرن رو به رو هستیم که سبب شده تا شرکت های مبل شویی بسیاری در سطح شهرها برای ارائه خدمات به شما دایر شود.

اگر قصد شست و شو مبلمان را دارید و به دنبال بهترین شرکت هستید، می توانید مجموعه اینترنتی حاضر را که با بیش از نیم قرن سابقه مبل شویی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در محل می باشد، انتخاب کنید.

برای اطلاع از هزینه شست و شو مبلمان به همراه شرایط، هم اکنون با شماره های قرار داده شده در ادامه صفحه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری 55666664