بهمن ۶, ۱۴۰۰ مدیر سایت

خشکشویی مبلمان از روش های اصولی برای پاکیزگی و تمیز کردن مبلمان می باشد که با کیفیت عالی در شست و شو مبلمان در کوتاه ترین زمان توانسته مورد پسند و استقبال عده زیادی از افراد قرار گیرد.

برای خشکشویی مبلمان منازل، محل کار، اداره جات و.. با کمترین هزینه در کوتاه ترین زمان ممکن، در ادامه این مطلب ما را همراهی کنید تا با مجرب ترین متخصصان خشکشویی آشنا شوید.

همانطور که می دانید زیبایی دکوراسیون و دیزاین فضاهای مختلف از اهمیت ویژه ای برای تمامی افراد برخوردار می باشد که وسایل مختلفی در این امر تاثیرگذار می باشند.

مبلمان به عنوان یکی از اصلی ترین و ضروری ترین وسایل برای هر فضا همچون منازل، دفتر کار، اداره ها و… می باشد که برای حوزه نشست افراد طراحی گردیده است و در زیبایی دکوراسیون نقش پر رنگی دارد.

مبلمان دارای وزن سنگین و ابعاد بزرگی هستند که همواره افراد نسبت به کثیف شدن آن دلهره دارند، زیرا گمان می کنند شست و شو و تمیز کردن مبلمان کاری سخت است.

در خصوص شست و شو مبلمان باید عرض کنیم که همکاران ما با روش های نوین همچون خشکشویی مبلمان برای شست و شو مبلمان شما آماده می باشند، در ادامه این قسمت با ما همراه باشید تا با مراحل خشکشویی مبلمان آشنا گردید.

مراحل خشکشویی مبلمان در محل

مراحل خشکشویی مبلمان در محل

بررسی مراحل خشکشویی مبلمان:

  1. پارچه مبلمان را بررسی کنید: ابتدا به ساکن باید پارچه مبل مورد نظر را از نظر کیفیت بررسی کنید و طبق آن مواد شوینده را انتخاب کنید.
  2. شناسایی لکه ها: پس از شناسایی پارچه مبل باید لکه ها را از نظر کهنه بودن، غلظت و.. بررسی نمایید و با استفاده از حلال و ماده های مخصوص نسبت به پاک کردن آن اقدام نمایید.
  3. مبل را باید با آب و اسفنج مناسب بشویید، توجه کنید مبل را در آب غرق نکنید و سعی کنید با مقداری رطوبت آن را تمیز نمایید.
  4. پس از شست و شو نوبت به خشکشویی مبل می رسد که باید با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های بخارشوی آن را خشک کنید.
  5. دستگاه بخارشوی با تولید بخار داغ در کوتاه ترین زمان پارچه مبلمان را خشک می کند.
  • توجه داشته باشید مبلمان به واسطه اینکه اسکلت آنها با چوب ساخته شده است، بسیار حساس هستند بنابراین باید در شست و شو آنها دقت لازم را داشته باشید.

مبل شویی تهران | راه های ارتباط با ما

۸۸۲۱۷۱۶۲

شمال تهران

۶۶۰۸۰۱۹۲

غرب تهران

۵۵۶۶۶۶۶۴

جنوب تهران

۰۹۱۲۸۳۵۴۲۸۱

سراسر تهران

هزینه خشکشویی مبلمان:

با توجه به اینکه پاکیزگی مبلمان علاوه بر بهداشت، همچنین در زیبایی دکوراسیون تاثیرگذار است و شست و شو آنها برای پاکیزگی امری واجب است، همواره افراد از روش های مختلفی استفاده می نمایند.

روش خشکشویی مبلمان از بهترین روش های شست و شو می باشد که به اسکلت، کوسن و پارچه مبلمان هیچ گونه آسیبی وارد نمی کند.

مراحل خشکشویی مبلمان در محل

مراحل خشکشویی مبلمان در محل

برای اطلاع از هزینه خشکشویی مبلمان بدون خروج از منزل و اتلاف وقت و صرف هزینه هنگفت، هم اکنون می توانید با شماره های قرار داده شده در ادامه صفحه که متعلق به مجموعه بزرگ پاشا با بیش از نیم قرن فعالیت در حوزه مبل شویی می باشد، تماس حاصل فرمایید و ضمن اطلاع از هزینه نسبت به خشکشویی و شست و شو مبلمان اقدام نمایید تا کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان برای خدمت رسانی به شما در محل حاضر شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری 55666664