دی ۲۶, ۱۴۰۰ مدیر سایت

مبل شویی، خدمتی نوین

مبل شویی با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها، باعث می شود تا کمترین آسیب به مبلمان وارد شود و مجموعه خدماتی پاشا با سابقه ای طولانی در شستشوی مبلمان و فرش ها، کیفیتی تضمین شده در فعالیت خود دارد و با ارائه این خدمت نوین یکی از مشکلات صاحبان منازل و غیره را برای تمیز کردن این محصولات حل می کند.

برخی اینگونه فکر می کنند که فعالیت های صنعتی همچون شستشوی فرش و بخار شویی مبلمان به این محصولات آسیب می رسد به همین دلیل از انجام این کار برای پاکسازی مبلمان و غیره امتناع می ورزند، با ما همراه باشید تا به بررسی این فعالیت ها و نتیجه مطلوب آن ها بپردازیم.

آیا بخار شویی مبلمان به آن آسیب می رساند؟

آیا بخار شویی مبلمان به آن آسیب می رساند؟

آیا بخار شویی مبلمان به آن آسیب می رساند؟

بخار شویی مبلمان از شیوه های رایج برای پاکسازی مبل می باشد که با توجه به متریال مبلمان همچون نوع پارچه، جنس چوب و فلز به کار رفته انجام می گیرد و از مواد شوینده ی مناسب همین متریال استفاده می شود تا کمترین آسیب به مبلمان وارد شود.

اصولا برخی از مبلمان دفترچه یا برچسبی حاوی اطلاعات لازم برای شستشوی آن می باشند که با اطلاعات مندرج در آن می توانید بدون نگرانی مبلمان خود را به مراکز معتبر جهت شستشوی محصول بسپارید تا به بهترین شیوه ممکن، تمیز و عاری از هرگونه آلودگی شوند.

مبل شویی تهران | راه های ارتباط با ما

۸۸۲۱۷۱۶۲

شمال تهران

۶۶۰۸۰۱۹۲

غرب تهران

۵۵۶۶۶۶۶۴

جنوب تهران

۰۹۱۲۸۳۵۴۲۸۱

سراسر تهران

خوب است بدانید بخار از جمله پاک کننده های قوی آلودگی ها می باشد که با استفاده از آن میتوان به مبل شویی و پاکسازی عمقی مبلمان پرداخت که گرد و خاک و آلودگی درز های مبل به آسانی پاک می شوند.

شاید در نظر شما مواد شوینده شیمیایی بهترین گزینه برای تمیز کردن باشند و آن ها را ملزومات تمیز کردن بدانید ولی برای لکه هایی که به عمق پارچه مبلمان نفوذ کرده اند آب در کنار بخار می تواند بهترین گزینه باشد که به متریال مبل هیچ آسیبی نمی رساند و آن را به بهترین شکل ممکن تمیز می کند.

در بخار شویی مبلمان درجه بخار با توجه به متریال مبل انتخاب شده و بخار از بی خطر ترین شیوه ها برای شستشو می باشد که به شستشوی آسان و اساسی مبلمان منجر می شود که با بیشترین کارایی ممکن و با مراقبت بسیار از رویه مبل، بدنه و دیگر اجزای مبل انجام می گیرد.

مبل شویی با استفاده از شیوه مطمئن و رایج بخارشویی باعث می شود تا پس از پاکسازی مبلمان، از این شیوه شستشو و زدودن هرگونه آلودگی و میکروب شگفت زده شوید.

آیا بخار شویی مبلمان به آن آسیب می رساند؟

آیا بخار شویی مبلمان به آن آسیب می رساند؟

معرفی مجموعه ما و خدمات گسترده در این زمینه

تیم پاشا از برترین ارائه دهندگان خدمات نظافتی می باشد که شما می توانید از سراسر تهران برای خدماتی همچون شستشوی مبلمان، فرش و غیره به این مجموعه اعتماد کرده و اثاثیه خود را به تمیز ترین و سالم ترین شکل ممکن دریافت نمایید.

جهت اطلاعات بیشتر از تعرفه ها، انواع پاکسازی و دیگر خدمات می توانید به مجموعه آنلاین ما مراجعه کنید و از تیم مجرب پاشا در زمینه شستشوی اثاثیه و غیره مشاوره و خدمات بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری 55666664