آبان ۱۰, ۱۴۰۰ مدیر سایت

قبل از شستشوی مبل چه کارهایی باید انجام دهیم؟

مبلمان از وسایل مهم و ارزشمند در منزل و یا محل کار می باشد و به علت استفاده مداوم نیز در معرض انواع لکه ها و آلودگی ها می باشد. از این رو توجه به نظافت و شستشوی مناسب آن در طی سال بسیار مهم است، چرا که جلوه اصلی دکوراسیون منزل و یا محل کار شما به درخشندگی و تمیز بودن مبلمان بستگی دارد. در صورتی که وقت و یا مهارت لازم را برای شستشوی مبلمان ندارید، استفاده از خدمات مبل شویی تهران می تواند به شما در این امر کمک نماید. برخی از افراد نیز مایل هستند که خود در منزل به نظافت مبلمان خود بپردازند که این امر مستلزم این است که بدانیم قبل از شستشوی مبل چه کارهایی باید انجام بدهیم؟

قبل از شستشو چه کارهایی باید کرد

قبل از شستشو چه کارهایی باید کرد

استفاده از جاروبرقی

قبل از اینکه به شستشوی مبل بپردازیم لازم است ابتدا با جاروبرقی کلیه گرد و غبار و ذرات ریز خاک را از سطح مبل و درزهای آن تمیز نماییم. همانطور که روزانه به گردگیری میز و سایر لوازم منزل می پردازیم، لازم است که قبل از نظافت مبل، ذرات جمع شده گرد و غبار را از مبل نیز تمیز نماییم. در غیر این صورت ممکن است مبلمان در حین نظافت و شستشو بیشتر لکه و آلوده گردد. به جز گرد و غبار ذرات ریز غذا و تکه های زباله نیز بوسیله جاروبرقی تمیز شده و مبلمان برای شروع شستشو آماده می شود. در خدمات مبل شویی تهران مبلمان را قبل از خشکشویی با دستگاه های مکنده صنعتی به خوبی گردگیری می نمایند.

استفاده از برس و فرچه مناسب

برخی ذرات ریز مانند خاکستر که به وسیله جاروبرقی تمیز نمی شود، با استفاده از یک برس نرم و مناسب به راحتی از سطح مبل برداشته می شود. البته لازم است این کار به آرامی صورت گیرد تا به روکش مبلمان آسیبی نرسد.

مبل شویی تهران | راه های ارتباط با ما

۸۸۲۱۷۱۶۲

شمال تهران

۶۶۰۸۰۱۹۲

غرب تهران

۵۵۶۶۶۶۶۴

جنوب تهران

۰۹۱۲۸۳۵۴۲۸۱

سراسر تهران

استفاده از غلتک های مخصوص

در صورتی که در منزل حیوان خانگی دارید و یا خز و پرزی روی مبلمان شما وجود دارد، بهتر است قبل از شستشوی مبل، ابتدا با استفاده از غلتک های مناسب، کلیه پرز و خزهای قرار گرفته روی آن را به دقت تمیز نمایید.

استفاده از دستمال و شوینده مناسب

چنانچه مبلمان شما دارای دسته های فلزی و یا چوبی می باشد، بهتر است قبل از شستشوی مبل، ابتدا با یک دستمال و شوینده مناسب، قسمت های فوق را دستمال بکشید و تمیز نمایید.

قبل از شستشو چه کارهایی باید کرد

قبل از شستشو چه کارهایی باید کرد

 از بین بردن لکه های سرسخت مبل

برخی از لکه های ایجاد شده روی مبل چنان سرسخت می باشند که ممکن است در فرایند شستشوی مبل به راحتی پاک نشوند. بهتر است ابتدا با شوینده و یا حلال مناسب، لکه های فوق را با استفاده از یک اسفنج نرم تمیز نمایید.

توجه داشته باشید قبل از اینکه به نظافت و شستشوی مبل خود بپردازید به برچسب روی پارچه مبل خود دقت کنید تا بر اساس آن از روش شستشوی استاندارد و متناسب با نوع روکش مبلمان خود استفاده نمایید.

در صورتی که نگران تمیز نشدن کامل مبلمان و یا آسیب دیدن آن در طی مراحل نظافت هستید، می توانید از خدمات مبل شویی تهران استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری 55666664